TJ Sokol Dolní Lutyně

Oficiální stránky fotbalového klubu


TJ Sokol Dolní Lutyně
tjsokoldolnilutyne.sklub.cz

Jak dál s fotbalem dospělých v Dolní Lutyni?

Jak dál s fotbalem dospělých v Dolní Lutyni?

Po postupu do vyšší soutěže byli na podzimní úspěšné  učinkování v 1.A tř. natěšení všichni, kdo měl a má něco společného - hráči, vedení, fandové -  s kopanou v D. Lutyni. Skončila podzimní část fotbalových soutěží, tedy i KS 1.A třídy sk.B s účastí družstva TJ Sokol Dolní Lutyně a bohužel, pro Lutyňáky s velice nedůstojným, ostudným vystupováním a konečným podzimním  umístěním -  poslední místo, se ziskem pouze 1 bodu !!!! za víc, než šťastnou remízu ve Stonavě a velice "impozantním" skóre 10:47 (za poslední 3 zápasy - 1:19). Námatkově jsem prošel v Jihočeském, Královéhradeckém a Olomouckém kraji srovnatelné soutěže a nenašel jsem jediný celek, který by podzimní část zakončil takovým tristním výsledkem.  

Co se to vlastně stalo s fotbalem v Dolní Lutyni? Příčiny velice neúspěšného učinkování v podzimní části, tak to si si budou muset vyříkat jak výbor TJ Sokol, tak realizační tým a pochopitelně i hráčská základna. Snad pro podstatně úspěšnější jarní část je dostatek času  pro nalezení řešení, jak vybřednout z podzimní mizerie a pokusit se udělat maximum pro záchranu. Je to sice velice, velice odvážná!!! myšlenka, ale na jaře je ještě k dispozici 39 bodů a bodový odstup od celků nad propastí sestupu není při tříbodovém hodnocení nepřekonatelný. Zázraky se občas dějí. 

aw.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

10.07.2020 Maxim Adamčík (12)
11.07.2020 Luboš Hataš (16)
15.07.2020 Daniel Domozych (18)
15.07.2020 Tomáš Klega (16)
25.07.2020 Tomáš Havlásek (31)
Moravskoslezský kraj Obecní úřad Dolní Lutyně Doubravan Car Fitness Dolní Lutyně Sklenářství Pietro Stababed Lutyňská pekárna

Počet návštěv: 25137
Posledních 30 dnů: 454 | Posledních 7 dnů: 88 | Poslední den: 10

© 2020 TJ Sokol Dolní Lutyně | Všechna práva vyhrazena | sokoldolnilutyne@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne