TJ Sokol Dolní Lutyně

TJ Sokol Dolní Lutyně

Mládežnický podzim

Po velice neúspěšném podzimmním vystoupení družstva dospělých je třeba vyzdvihnout výsledky dorosteneckého družstva, jež zachraňovalo čest Dolnolutyňského fotbalu. V rámci OP Karviná se umistilo na třetím místě, těsně za Slovanem Záblatí a velkým favoritem soutěže a adeptem na postup do vyšší soutěže Slovanem Dětmarovice. Se Záblatím na zápasy je stav 1:1, S Dětmarovicemi sice 0:2, ale oba zápasy prohráli o jediný gól, přičemž v domácím zápase v poslední minutě neproměnili penaltu a přišli o remízu. Podzimní bilance dorostenců je 5 vítězství, 1 remíza a tři porážky, skóre 18:13. Realizačnímu týmu v čele s trenérem R. Kočím se po předchozích neúspěšných létech podařilo kádr stabilizovat a tím se pochopitelně dostavily úspěšné výsledky. Nejlepším střelcem družstva se 6 góly Marek Adamčík, ve třicítce nejlepších střelců se ještě umístili Adam Škatula, Ondrej a Daniel Hatašovi, Matěj Křižák. I přes tento nezpochybnitelný úspěch družstva dorostenců se vyskytly některé zádrhely - malá hračská základna, problém některých hráčů s docházkou na tréninky, ale i zápasy apod. Za odvedenou práci a obětavost  je nutno poděkovat celému realizačnimu týmu, hráčům a popřát jim do jarní části ještě více úspěchů a radosti z fotbalu.

U dalších mládežnických družstev, přípravka a žáci, již o spokojenosti nelze hovořit. Přípravka má celkem solidní základnu, dosáhla dílčích úspěchů. Za obětavost a starost o naše nejmenší je třeba poděkovat realizačnímu týmu a rodičům s přáním dosáhnou větších úspěchů v jarní části. Bohužel, žákovské družstvo  pro nedostatek hráčů muselo být odhlášeno ze soutěže v rámci OP Karviná. Zbývající hráči odešli na hostování do sousedních oddílů

Rovněž je třeba vyslovit poděkování výboru TJ Sokol a vyslovit naději, že rok 2020 bude pro fotbal v Dolní Lutyni podstatně, podstatně úspěšnější, než podzim 2019.

aw.

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

10.07.2020 Maxim Adamčík (12)